Hakkımızda

Hakkımızda®

 
 A Stone Beton

 Hazır beton elemanları sektöründe 1986 yılından günümüze gelinceye kadar edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi geleceğe taşımak amacıyla, hali hazırda 2003 yılından beri üretim yaptığımız Sancaktepe’ ye bağlı Paşaköy mahallesinde bulunan fabrikamızda,   ASTONE BETON ELEMANLARI ve İNŞAAT A.Ş. olarak, konusunda uzman ve dinamik personelimizle yeni bir başlangıç yapıyoruz. Birbirinden değerli çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın fikirleri, emekleri ve ürettikleri sayesinde ortak akılla hareke edip, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya, fikirler ve projeler geliştirmeye, yatırımlarımızı büyütmeye devam edeceğiz.

  Ülkemiz şartlarında en son teknolojilerle yüksek üretim kapasitesi ile üretim yapmakta olup teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmekteyiz. Tüm üretim proseslerinde gerekli olan kalite standartlarına uygun üretim gerçekleştirirken, yönetimde de toplam kalite anlayışını özümseyerek kurumsallaşmak ve sektörümüzde vazgeçilmez bir kuruluş olmak için çalışma azmindeyiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki Ülkemize, insanımıza ve geleceğimize sağlayabileceğimiz en iyi fayda üretim ve istihdama katkı vermektir. 

  İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Planımızıoluştururken, yasal şartlar başta olmak üzere bu alandaki tüm gelişmeler ve özellikle Avrupa Birliği yeni yaklaşım direktiflerini esas aldık. İş sağlığı ve güvenliği alanındaki yeni yaklaşımlara paralel olarak sadece yasal şartların sağlanması ile yetinilmemiş, risk yönetimi ve risk değerlendirmesi uygulamaları ile sürekli iyileştirme esas alınmıştır.

  İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim şartlarına uygun üretim yapmak Misyonu ile çıktığımız bu yolda, insanımıza ve toplumumuza olan sorumluluğumuzun bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

  Ülkemizin son yıllarda kazanmış olduğu kalkınma hareketinde, ASTONE BETON ELEMANLARI ve İNŞAAT A.Ş. olarak bizde, muasır medeniyet yarışında Ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak Vizyonu ile hizmet etmeye devam edeceğiz.

Sektörün en iyi çözümlerini sunan firmalarla çalışıyoruz.

ilbank
iso
tse

Temel Değerlerimiz

Kaliteli Hizmet

Gücümüzü ve kalitemizi tüm Dünya’ya ispatlamak için sürekli çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

Yüksek Standartlar

Yenilikçiliği harekete geçirecek, verimi arttıracak güçlü araçlar ile yüksek standartları amaçlıyoruz.

Profesyonel Ekip

Tüm üretim sürecini kendi bünyesinde gerçekleştirerek, ürünleri kusursuz ve zamanında teslim etmekteyiz.

Yaratıcı Çözümler

Türkiye ve Uluslararası pazarların ihtiyacı olan Beton Elemanları konusundaki tüm ürünler için çözümler sunuyoruz.